Ustalenie profilu DNA Gołąb

Identyfikacja golębia w oparciu o polimorfizm DNA

Do potwierdzenia pochodzenia stosowany jest zestaw 16 markerów mikrosatelitarnych DNA (STR) rekomendowanych przez Międzynarodowe Towarzystwo Genetyki Zwierząt (ISAG) do weryfikacji pochodzenia gołębi.

Do ustalenia płci przeprowadzana jest analiza genu amelogeniny (AMEL).

Raz ustalony profil DNA danego osobnika jest niezmienny w ciągu życia i może być wykorzystany do potwierdzenia pochodzenia jego potomstwa w przyszłości.

Badanie zostanie przeprowadzone dopiero po dokonaniu płatności.

Prosimy o podanie numeru zamówienia na poniższym formularzu, który należy przesłać łącznie z materiałem biologicznym.

W przypadku więcej niż jednego zamówienia prosimy o wypisanie formularza dla każdego badanego osobnika.

W przypadku zamówienia powyżej 6 badań koszt jednostkowy badania wynosi 110 zł netto ( 135,30 zł brutto) - dotyczy zakupu jednorazowego.
Istnieje również możliwość udzielania stałego rabatu dla Podmiotów do tej pory z nami współpracujących, którzy od 1.7.2017 dokonali już co najmniej 6 jednostkowych badań.
W tym celu prosimy o rejestrację na stronie lub kontakt z nami celem udzielenia bonifikaty.
Po weryfikacji wielkości zamówienia zostanie Państwu na stałe udzielona stosowna bonifikata.

Faktura VAT zostanie wystawiona po dokonaniu płatności oraz wysłana na Państwa adres poczty elektronicznej podany w zamówieniu.

Kontakt:

dr hab. Anna Radko

anna.radko@fundacjaiz.pl

mgr inż. Angelika Podbielska

angelika.podbielska@fundacjaiz.pl

mgr inż. Agnieszka Szumiec

agnieszka.szumiec@fundacjaiz.pl

Wysyłka:

Materiał biologiczny do badania łącznie z formularzem zlecenia badania prosimy przesłać na adres:

[osoba kontaktowa z wyżej wymienionych]

Fundacja IZ PIB

ul. Krakowska 1, 32-083 Balice